بومیلیا | درباره ما

درباره ما

بومیلیا چیست؟

بومیلیا یک شبکه اجتماعی در حوضه معماری و دکوراسیون می باشد که کاربران بومیلیا می‌توانند با ایجاد حساب کاربری از مزیت های درآمدزایی بومیلیا استفاده کنند.

کسب درآمد جامعه مهندسین و هنرمندان

تولید کننده‌گان، مهندسان معماری و عمرانی، هنرمندان می توانند از فضای باز بومیلیا استفاده کنند وفایل ها و کارهای خودشون را به اشتراک بگذارند بومیلیا برای برنامه نویسان و گرافیست ها هم خدمات مختلفی ارائه می دهد که می‌توانید برای داشتن درآمد از پشتیبانی سوالات خودتان را بپرسید.
بومیلیا برای معماران این امکان را فراهم کرده است که بتوانند هم از دانلود شدن فایل هایشان صاحب درآمد بشوند و هچنین با دانلود کردن فایلهای دیگران درآمد ایجاد کنند.

با ما بهتر دیده شوید

پروفایل های اختصاصی بومیلیا باعث می شود بهتر و زیباتر دیده بشوید و در دید کاربران اعتبار خوبی را کسب کنید. بومیلیا امکان این را فراهم کرده که پست های اینستاگرام یا تلگرام کاربرانش در سرچ گوگل هم دیده بشود. بومیلیا برای اینکه مدرسین و فعالین در زمینه آموزشی بتوانند از فضای امنی برای فروش پکیج های خودشان برخوارد باشند خدمات ارائه می دهد. بومیلیا امکان داشتن یک وب سایت شخصی را فراهم کرده تا کاربرانش با استفاده از مزیت های بومیلیا به سادگی در اینترنت فعالیت کنند. بومیلیا برای حمایت از مشاغل خانگی بدون برداشتن درصد فروش را راه اندازی کرده است تا کاربران بتوانند بسادگی محصولات خودشون را بفروشند. و بومیلیا در قبال محصولات و خدمات ارائه شده مسولیتی ندارد و تمام نکات احتیاط در خرید و ایجاد معامله یا قرار داد را به خریدار یا فروشنده در سایت بومیلیا گوش زد می‌نماید.
امیدواریم از فضای به وجود آمده بهترین استفاده را داشته باشید و بهترین ها را برای خودتان رقم بزنید.


این متن کاملا دوستانه و صمیمی تهیه شده است که مجموعه بومیلیا بگه چه هدفهایی داره و با تمام تلاش داره جلو میره از حمایت تک تک بزرگواران در این راه متشکریم شما دوست عزیز می توانین در ادامه راه کنار ما باشید ما تمام تلاشمان را برای فراهم کردن بهترین خدمات برای شما به کار می گیریم. در ابتدافراهم کردن فضای اشتراک داخلی هستش تا کاربران اینترنت کمتری مصرف کنند و به سادگی به اطلاعات با سرعت بالا دسترسی داشته باشند.
در مرحله دوم بهترین طراحان رو داریم تا برای برند سازی کمک های شایانی به شما داشته باشند. تیم برنامه نویسی بومیلیا شرایط بسیار مناسبی برای طراحان و معماران و حتی برنامه نویسان برای کار فراهم کرده است و در آینده نزدیک باز امکانات خوبی رو برای شما فراهم خواهد کرد.
در آخر یک نکته اضافه می کنیم که هیچ کاری بدون نقص نیست در ابتدا حتما مشکلات و مسائل وجود دارد که درصدد بهبودشان هستیم لطفا با صبر و شکیبای و گزارش مشکلات ما را در این راه یاری بفرمایید تا خدمت رسان خوبی برای مردم عزیزمان ایران باشیم.


تیم معماری و عمران

مرتضی مکانی picture
مرتضی مکانی
سیده زهرا موسوی picture
سیده زهرا موسوی

تیم برنامه نویسی

امین عساکره picture
امین عساکره
مطهر مکفی picture
مطهر مکفی

تیم حامیان پروژه

شرکت طرح نقش نارگون picture
شرکت طرح نقش نارگون

همکاران بومیلیا

نماد ها